oszczednosci skarbonka

30 GB za FREE w taryfie Red Bull Siema na Kartę

Operator komórkowy Red Bull zrobił niesamowitą niespodziankę swoim klientom udostępniając całkowicie bezpłatnie pakiet internetowy, łącznie do 30 GB do wykorzystania w każdym miesiącu, promocja obowiązuje od 1 lutego aż do końca kwietnia 2019 roku.

10 GB każdego miesiąca aż do 30 kwietnia 2019 mogą otrzymać klienci wybranych taryf np. Red Bull Siema na Kartę, Red Bull Siema na Kartę PL, jak również w większości ofert Play na kartę. Promocję można włączyć poprzez aplikację mobilną Play24.

Darmowy pakiet GB włączysz przechodząc do sekcji Usługi i Pakiety => Pakiety, a następnie w zakładce Internet, aktywuj promocję „Darmowy Internet” – „Pakiet 10 GB internetu co miesiąc do wykorzystania do 30.04.2019 r. Po tym czasie środki z pakietu zostaną anulowane”. Więcej informacji na poniższym zrzucie ekranu:

promocje-play24-aplikacja-mobilna
Aplikacja Play24 – Darmowy Internet w Red Bull i Play

Pozostali użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z aplikacji w smartfonie, mogą skorzystać z kodu USSD, jednak w tym przypadku otrzymają oni jedynie połowę dostępnych GB czyli 5 GB.

Aby włączyć promocję kodem USSD należy wpisać kod o treści: *111*570*1# po czym zatwierdzić jego wykonanie. Promocja włączana jest błyskawicznie, nawet nie trzeba czekać 24 h od momentu wpisania kodu.

Szczegółowe informacje na temat promocji znajdziecie na stronie operatora Red Bull i/lub Play oraz w regulaminie promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *