prezencik

Play i Red Bull Mobile – nawet do 30 GB Internetu na wakacje

Jesteśmy na półmetku wakacji, warto przypomnieć wszystkim czytelnikom, że w 2018 roku na wakacje operatorzy Play i Red Bull Mobile przygotowali dla każdego niespodziankę w postaci darmowego Internetu.

Każdy posiadacz kart SIM Play lub Red Bull Mobile może do końca września odebrać po 10 GB miesięcznie darmowego Internetu. Co należy zrobić?

Wystarczy wejść do aplikacji Play24 z urządzenia mobilnego, następnie przejść do zakładki pakiety i usługi => Internet, następnie uruchomić pakiet „Internet na lato za darmo”.

Jeśli nie chcesz skorzystać z aplikacji Play24 lub nie możesz (niestety są z nią problemy, szczególnie na nowych starterach), możesz skorzystać z kodu *111*870*1# – w ten sposób aktywujesz darmowe gigabajty, z tą jednak różnicą że będzie ich 5 GB, nie 10, jak to ma miejsce w przypadku aktywacji przez aplikację Play24. Kod działa do końca września 2018.

Jeżeli aktywujesz promocję 4 sierpnia, to będziesz mógł zyskać do 20 GB, po 10 GB na każdy miesiąc lub 5 GB w przypadku skorzystania z kodu.

Warto dodać, że z bonusowych pakietów można skorzystać wyłącznie w Polsce – Internet bonusowy niestety nie zadziała w roamingu międzynarodowym, tutaj już musimy wykupić odpowiedni dodatkowy pakiet.

Szczegółowe informacje na temat promocji znajdziecie na stronach Play: https://www.play.pl/na-lato/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *